FMX SHOW

Jsi připraven na další záplavu adrenalinem? Chceš vidět, jak motorky lítají vzduchem? Martin Koreň, Radek Bílek a Zdeněk Fusek připravili pořádnou FMX show, jak se u nás sluší a patří. 

Martin Koreň (1. 11. 1982, Praha)

Stříbrný medailista z FIM mistrovství světa FMX of Nations a několikrát se zúčastnil prestižního závodu Red Bull X-Fighters.


Od roku 2008 vede Martin mezinárodni team FMX4Ever, je zakladatelem projektu Cirque Moto X, který měl již více než 2000 představení v Německu, Francii a Hong Kongu. Na domácí scéně pořádal několik závodů mistrovství ČR v FMX a společně s Markem Rejmanem založili hnutí Movember v České republice.


Je ženatý a má 2 děti. 


Radek Bílek (7. 9. 1990, Vlašim)

Radek začínal jako kluk na skateboardu, bmx a pomalu se v 17 letech dostal do pitbike freestyle scény, kde se zúčastňoval jedné z největších show Masters of Dirt.


Poté, co sledoval kluky na velké motorce se rozhodl udělat další krok vpřed. Od té doby se Radek zaměřuje na FMX a jeho styl.


Cesta freestyle motokrosu začala když potkal team fmx4ever, s kterým cestuje po celém světě a užívá si skákání na motorce.


Zdeněk Fusek (33 let, jižní Morava)

• Yamaha 250

• 16 let na FMX scénš ČR

• OAM crew, Funstorm, Pitchagoogles

• Jezdí pro radost a lásku k tomuto sportu


Zasílat novinky

Přístup k nejlepším novinkám