ZÁKLADNÍ INFO

DATUM

Pátek 5. 7. a sobota 6. 7. 2019, oba dny jsou v ČR státními svátky. 

MÍSTO KONÁNÍ AKCE

Praha – Výstaviště Holešovice
adresa: U Výstaviště 67, 170 00 Praha 7

VSTUPENKY

• Existují pouze celoeventové vstupenky, tedy na oba dva dny akce.

Vstupenka stojí 600 Kč a koupíš ji zde. Vstupenka ti ihned po zaplacení přijde mailem.

• Ke vstupence máš platební kartu Mastercard a speciální kelímek ve stylu H-D zdarma. (Pozor – zásoby jsou omezené.) Vyzvedneš si je při vstupu do areálu PHD 2019.

• Vstupenku můžeš pořídit i na místě, platit lze hotově i kartou.

Vstup zdarma mají návštěvníci nad 70 let, pod 15 let, těhotné, držitelé průkazu ZTP a jejich doprovod.

PLACENÍ V AREÁLU

• PHD 2019 je cashless (Sorry, Johnny ), to znamená, že v celém areálu akce bude možné platit pouze bezhotovostně. Je to rychlejší a bezpečnější.

• Platit můžeš jak svou vlastní platební kartou Mastercad/Visa, nebo naší speciální H-D Mastercard, kterou od nás dostaneš ke své vstupence spolu s kelímkem. 

• Eventovou H-D Mastercard si můžeš nabít 500 – 6000 Kč a používat ji kdekoliv v ČR do konce její platnosti (červen 2021). Karta ti bude s prvním dobitím automaticky aktivována a můžeš ji začít používat.

 

Pozor! Máš už svou H-D kartu z loňských oslav 115 H-D a chceš kartu používat opakovaně?
 Pro možnost opakovaného dobití musíš kartu zaregistrovat (platí pouze pro občany s trvalým bydlištěm v ČR). Zaregistruj proto svou kartu co nejdříve a pohodlně online na www.kartabezuctu.cz !


KELÍMKY

Ke každé vstupence dostaneš kromě eventové platební karty i kelímek s H-D designem zdarma – do vyčerpání zásob. Proto kelímky nebudeme vykupovat, ani vyměňovat za nealko pivo nebo vodu. Pokud u tebe na konci akce skončí kelímek s designem, který nechceš, můžeš si jej ve speciálním stánku vyměnit za kelímek s jiným designem.

PSI

Mohou do areálu pouze na vodítku a s košíkem. Vzhledem k davům lidí, horku, neustále projíždějícím motocyklům a hluku je doporučujeme nechat doma.

PARKOVÁNÍ

Motocykly – zdarma na parkovišti v areálu Výstaviště. Kapacita parkoviště je cca 2000 motocyklů.

Auta – nezajišťujeme.

Zasílat novinky

Přístup k nejlepším novinkám