Atrakce


Spanilá jízda

PŘIDEJ SE K NEJVĚTŠÍ KOLONĚ PROJÍŽDĚJÍCÍ CENTREM MĚSTA.
V rámci oslav Prague Harley Days se uskuteční spanilá jízda centrem hlavního města. Vyjížďky se mohou zúčastnit jezdci bez rozdílů všech značek.
garantované místo ve spanilé jízdě
mapa spanilé jízdy

Demotruck

CHCEŠ SI VYZKOUŠET NĚCO JINÉHO NEŽ NA ČEM JEZDÍŠ? ZADARMO TI PŮJČÍME MODEL MOTOCYKLU O JAKÝ BUDEŠ MÍT ZÁJEM. PŘIJĎ, VYZKOUŠEJ A UŽIJ SI JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST!
Krátké organizované testovací jízdy po předem vytečené trase s předjezdcem. K účasti je potřeba mít řidičský průkaz skupiny A bez omezení a zákonem předepsanou výbavu pro jízdu na motocyklu, kterou si bude možné i zapůjčit (helmy, rukavice). Na demotrucku máme určité množství, ale nejsme schopni poskytnout výbavu úplně všem a proto je lepší mít svojí vlastní.
K dispozici bude kompletní modelová řada Harley-Davidson pro rok 2018, tedy 23 motocyklů! Registrace předem není nutná. PŘIJĎ, VYZKOUŠEJ A UŽIJ si jedinečné motocykly Harley Davidson.

Výstava motocyklů

HISTORIE I SOUČASNOST NA JEDNOM MÍSTĚ.
Připravujeme pro vás mimořádnou výstavu motocyklů, kde si budete moci prohlédnout staré i nové modely značek Harley-Davidson od roku 1923 - 2018. Součástí výstavy budou motocyklové doplňky, video projekce s tématikou Harley-Davidson. Na výstavě bude k dispozici více jak 100 motocyklů a bude se tak jednat o jednu z největších výstav této značky v Evropě. Novinkou bude možnost si projít výstavu s průvodci, kteří vás seznámí s bohatou historií značky Harley-Davidson!


Prague Custom Battle

FASCINUJÍCÍ UMĚLECKÁ DÍLA NA DVOU KOLECH. UVIDÍTE, KAM AŽ MŮŽE LIDSKÁ FANTAZIE, ŠIKOVNOST A NĚKDY TROCHU MOŽNÁ I ŠÍLENSTVÍ ZAJÍT...STROJE, KTERÉ EXTISTUJÍ JEN V JEDNOM EXEMPLÁŘI NA SVĚTĚ!
Na letošním ročníku Prague Harley Days se bude konat v rámci výstavy otevřená soutěž staveb neboli “Prague Custom Battle”. Soutěžit se bude v různých kategoriích a  soutěž bude otevřena  pro motocykly všech značek a kubatur.
Více informací o Prague Custom Battle a kategoriích leznete zde.

Bikerské hry

JSI OPRAVDOVÝ BIKER? TAK TO UKAŹ!             
Pravidelnou součástí programu jsou takzvané bikerské hry, kde se letos budou týmy snažit zvítězit a ukázat své schopnosti v ne úplně tradičních disciplínách. Na PRAGUE HARLEY DAYS 2017 půjde o hodně - vítěz obdrží vstupenku, rally pack a dvoulůžkový pokoj na 115. narozeniny Harley-Davidson v Praze, v červenci 2018! 

VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠKA ZDE


Organizované vyjížďky

ORGANIZOVANÉ VÝLETY PRAHA A OKOLÍ PRO MENŠÍ SKUPINY.
Nasaj atmosféru města. Historickým centrem Prahy - projížďka kolem nejkrásnějších skvostů stověžaté Prahy s krátkou zastávkou na kafe v samotném historickém centru města.

 • délka jízdy přibližně 90 minut i s přestávkou na kafe
 • skupiny po 10 motocyklech + 2 organizátoři
 • návrat zpět na Výstaviště přibližné po 90-ti minutách
 • registrace na vyjížďku přímo na Výstavišti v info centru
 • thajský box

  STOVKY DIVÁKŮ, DVA SOUPEŘI, JEDEN VÍTĚZ.
  Mužné stroje HARLEY-DAVIDSON a ostří chlapi patří k sobě. Letošní PRAGUE HARLEY DAYS návštěvníky nasytí obojím. Kromě benzínu bude atmosféra nasákla potem a adrenalinem bojovníku v thajském boxu.

  Family zóna

  ZÁBAVA PRO CELOU RODINU
  Již čtvrtým rokem je Prague Harley Days koncipován jako oslava konce léta pro všechny, tedy i pro rodiče s dětmi. Připravujeme pro vás velkou rodinnou zónu plnou hraček a sportovních aktivit. Pro děti různých věkových skupin chystáme i celou řadu soutěží, ve kterých bude možné vyhrát lákavé ceny.