Kdo všechno je Harley-Davidson?


Pojďme Praze předvést, co a kdo všechno je Harley-Davidson při Spanilé jízdě!
Dunění tísíce dvouválců z Milwaukee. Poslední výkřiky custom scény, historické motocykly, choppery, cruisery, caferacery, koráby silnic a všechno mezi tím. A na nich muži, ženy, superheroes, Santa, Kiss a kdo ví kdo ještě… tak bude vypadat jízda, ze které se matka měst posadí na zadek.
Bez tebe to ale nezvládneme. Pošli nám tedy fotku toho, co chceš světu předvést a svoje kontaktní údaje - a my tě zařadíme na samý začátek Spanilé jízdy!

Už s námi jel Santa Klaus, Hellboy anebo Kissáci... kdo se přidá letos?

Masky
Máš oblíbeného akčního hrdinu / hrdinku nebo by ses rád obléknul za někoho jiného? Tohle je ideální možnost jak světu ukázat své alternativní „já“!

Historie
Harley-Davidson již 114. let rozdává radost a vyrábí nejlepší motocykly na světě. Máš doma stroj, který zažil Františka Josefa? Nebo si pamatuje tatíčka Masaryka? Nebo možná osvobozoval Plzeň, nebo jeho „brácha“ vozil Elvise, nebo jezdil po silnicích, kdy v Československu po krátkém jaru přišel sakra tuhý mráz…? Pošli fotku, dej nám vědět a pak pojeď  - tvůj veterán si určitě zaslouží lesk a slávu spanilky!

Stavby
Máš doma stavbu se kterou se chceš pochlubit? Spanilka jede tak pomalu, že i tvoje radikální záležitost se může projet a ty si užiješ nevěřící a udivené pohledy stěží chápajícího publika. Tohle je showtime!

JAK ZÍSKAT GARANTOVANÉ MÍSTO VE SPANILCE?
STAČÍ VYPLNIT FORMULÁŘ!

Místo shromáždění Spanilé jízdy ti zašleme 7 dní před akcí, pro účast ve Spanilé jízdě je nutné mít platnou vstupenku na Prague HarleyDays 2017, která bude v prodeji na místě.