Harley grátis na rok


Před časem jsme vás informovali, že budete mít šanci vyhrát již před Prague Harley Days motocykl Harley-Davidson na celý týden bezstarostné jízdy. Zájem byl značný a děkujeme za něj. Původně jsme stejnou výhru zamýšleli i na samotných Harley Days. Ale pak nám přišlo, že to není ono. Rozhodli jsme se tedy, že tuhle radost znásobíme. 

A tak každý, kdo dorazil na Prague Harley Days 2017, klidně i tramvají, obdržel ke každé platné vstupence i kupon. Ženy a dívky měly vstup zdarma, vstupenku ovšem dostávají a tak se tato šance samozřejmě týkala i jich!

Každý, kdo kupon vyplnil a vhodíl do losovacího osudí (na stánku 115. výročí H-D, Praha 2018) měl šanci vyhrát bezplatné užívání motocyklu  Harley-Davidson NA CELÝ JEDEN ROK!

Losování proběhlo v sobotu 2. září 2017, v 19:00 hodin přímo na hlavní scéně Prague Harley Days 2017. Vítěz musel být osobně přítomen, jinak by se losoval další. Hned první tažený ale na místě skutečně byl, a tak mohl ke svému údivu a nemalé radosti, navíc z rukou Karen Davidson převzít poukaz na bezplatné užívání stroje Harely-Davidson Dyna Street Bob na jeden kalendářní rok! 

Šťastný výherce sice nemá řidičský průkaz skupiny A, ale podle vlastích slov jej bezodkladně získá a nemůže se dočkat, až bude jezdit. Vrcholem sezony 2018 pro něj bude oslava 115. výročí Harley-Davidson v Praze, v červenci 2018!

Informace o 115. výročí Harley-Davidson v Praze najdete na h-d.prague115.com