AMERICKÉ MOTOCYKLY, BURGERY & ADRENALIN

Spojili jsme pro tebe to nejlepší z amerických motocyklů, gastronomie a adrenalinu do 3 dnů napěchovaných zábavou pro celou rodinu! 

PRAGUE HARLEY DAYS

Harley-Davidson slaví letos 120 let, tak se připrav na afterparty! Nebude chybět velkolepá spanilá jízda stovek Harleyů centrem Prahy, Custom Bike Show, výstava, historické exponáty, demo truck s nejnovějšími modely, offroadová exhibice dakarového závodníka Davida Pabišky, rozsáhlá market zóna, rockové kapely, Pole Dance Battle, tattoo, soutěže,  H.O.G. zóna – zkrátka všechno, na co jste u nás za 10 let zvyklí! 

BURGERFEST

Největší evropská přehlídka americké gastronomie. To je Burgerfest a jeho tentokrát již 12. ročník.

Čeká tě festival amerických BBQ specialit par excellence: grill-masteři z celé evropy, burgeržraní, stan-up comedy, koncerty, kuchařské workshopy a shows, zábava pro ty nejmenší návštěvníky ve Family Zóně a spoustu dalších atrakcí! 

ADRENALIN & FMX

Sporty při kterých se tají dech a krev tuhne v žilách. Skoky, salta, triky, ale také tvrdé údery, akrobacie, napětí a rychlost. Tento ročník přinese ještě víc adrenalinu, než obvykle a v americkém stylu. 

BUĎ PARTNEREM

Zaujměte návštěvníky největší moto & gastro akce v Praze. Přípravy na ročník 2023 už běží!


Visitors icon

25 000+

návštěvníků

Visitors icon

4000+

motocyklů

Visitors icon

200+

vystavovatelů

Visitors icon

3

pódií


120 let americké legendy jménem Harley-Davidson

Harley-Davidson slaví letos 120 let. V Milwaukee a Budapešti. Dej si s námi v Praze afterparty! Užiješ si Prague Harley Days ve stylu ALL AMERICAN, tedy s přehlídkou americké gastronomie Burgerfest a FMX Adrenalin Show! 

KAM DÁL...

Zasílat novinky

Přístup k nejlepším novinkám