CO JSME ZAŽILI


Spanilá jízda Prague Harley Days 2017


Letošní Spanilá jízda Prague Harley Days 2017 opět shormáždila jezdce a jezdkyně, kteří milují svobodu na dvou kolech. Přes 1500 strojů burácelo z pražského Výstaviště Holešovice směrem k Václavskému náměstí,  které bylo na několik minut plné pocitu sounáležitosti, přátelství a motocyklů Harley-Davidson!

Podrobnosti o Spanilé jízdě 2017

Demotruck


Krátké organizované testovací jízdy po předem vytečené trase s předjezdcem se jako každoročně těšily značnému zájmu. K dispozici byla téměř kompletní modelová řada Harley-Davidson pro rok 2017, tedy 23 motocyklů! Registrace předem nebyla nutná. Stačilo přijít, vyzkoušet a užít si jedinečné motocykly Harley Davidson.

Výstava motocyklů


HISTORIE I SOUČASNOST NA JEDNOM MÍSTĚ.
Připravili jsme mimořádnou výstavu motocyklů, kde jste si mohli prohlédnout staré i nové modely značek Harley-Davidson od roku 1923 - 2018. Součástí výstavy byly i motocyklové doplňky, video projekce s tématikou Harley-Davidson nebo ukázka vojenského campu včetně motocyklů z 2. světové války.

STUNT SHOW

Maciek Dopp z Polska a Stuntfighters z lotyšské Rigy předvedli jak v pátek, tak v sobotu na letošních Prague Harley Days, že Harley-Davidson je mimo jiné i motocyklem, na kterém se dají předvádět i kousky takřka neuvěřitelné.Všechna vystoupení vpravdě světové úrovně se zaslouženě dočkala nadšených ovací ze strany přítomných diváků!

Prague Custom Battle

Prague Custom Battle 2017 ukázala, kam až může lidská fatazie, šikovnost a někdy snad i trocha šílenství zajít.
Více než deset soutěžních kategorií bylo otevřeno  pro jedinečné kreace všech značek a kubatur.

Podrobnosti a výsledky Prague Custom Battle 2017 naleznete zde


Bikerské hry

Letošní Biker Games byly postaveny jako klání tříčlenných týmů, které předvedly svoje nevšední schopnosti v obvyklých i netradičních disciplínách.. Šlo o hodně  - vstupenky, rally pack a dvoulůžkový pokoj na 115. narozeniny Harley-Davidson v Praze, v červenci 2018! 

Podrobnosti o Biker Games 2017 zde


GALAVEČER MUAY THAI


STOVKY DIVÁKŮ, DVA SOUPEŘI, JEDEN VÍTĚZ

Mužné stroje HARLEY-DAVIDSON a ostří chlapi patří k sobě. Letošní PRAGUE HARLEY DAYS návštěvníky nasytíly obojím. Kromě benzínu byla atmosféra v pátek večer nasáklá i potem a adrenalinem špičkových bojovníků v thajském boxu.

V závěrečném souboji večera, po vynikajícím a vyčerpávajícím výkonu zvítězil - za mohutných ovací publika  - český reprezentant Lukáš "Luky Fuki" Dvořák!


Family zóna


ZÁBAVA PRO CELOU RODINU

Prague Harley Days jsou vždy koncipovány jako oslava konce léta pro všechny, tedy i pro rodiče s dětmi. Připravili jsme pro vás velkou rodinnou zónu plnou hraček a sportovních aktivit. Děti nejrůznějších věkových skupin si mohly užít i celou řadu soutěží, ve kterých bylo možné vyhrát lákavé ceny!